Online přihláška v systému iZUŠ »

Sada A
Hudební obor
Taneční obor
Literárně-dramatický obor
Sada B
Taneční obor
Hudební obor
Hudební obor
Sada C
Hudební obor
Hudební obor
Literárně-dramatický obor
Sada D
Hudební obor
Taneční obor
Literárně-dramatický obor

Aktuálně

Všechny akce »

Seznam akcí

ZačátekKonecNázevMístoPoznámky
21. 5. 2024 od 09.0023. 5. 2024 do 21.00Festival Muziáda 2024 – Mladé talenty s JFO 2024OstravaZúčastní se žáci M. Melicharové: O. Harnoš, A Štanclová, A. Močarko, dále žáci Z. Andreášové: T. Mohapl, S. Slezáková. Koncert 23. 5. 2024 od 18:00 v sále kina Vesmír.
23. 5. 2024 od 13.0029. 5. 2024 do 18.00Přijímací a postupové zkouškyhlavní budova Na Vozovce 32, popř. Jílová
23. 5. 2024 od 18.0023. 5. 2024 do 20.00Festival Muziáda 2024, Mladé talenty s JFO - koncertOstrava, sál kina Vesmírúčast: M. Melicharová a žáci: O. Harnoš, A. Štanclová, A. Močarko; Z. Andreášová a žáci: T. Mohapl, S. Slezáková
24. 5. 2024 od 08.0026. 5. 2024 do 19.00Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na kytaruZUŠ F. L. Gassmanna, Most
25. 5. 2024 od 18.0026. 5. 2024 do 19.00Mladí hrají na klavír Steinway & SonsGymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, ZUŠúčast F. Hajdu a sourozenci Koubkovi, L. Uhlířová a sourozenci Přidalovi
27. 5. 2024 od 09.0027. 5. 2024 do 11.00Výchovné koncerty Lutínaula ZŠ Lutín1. výchovný koncert 9,002. výchovný koncert 10,15zkouška dne 24. 5. je třeba pomoc se stěhováním, páni učitelé+školník, školní auto. Zkouška bude probíhat kolem 16 hodiny v Lutíně. Spolupráce s p. Topinkou.
28. 5. 2024 od 08.0031. 5. 2024 do 19.00Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka literárně-dramatického oboruZUŠ Uherské Hradiště
1. 6. 2024 od 10.001. 6. 2024 do 12.00ZUŠ Open, vystoupení Tanečního oboru, ZRUŠENO!Horní náměstí, OlomoucJ. Norman, D. Škrabalová a vybraní žáci, ZRUŠENO
3. 6. 2024 od 17.003. 6. 2024 do 19.00Koncert sboru ZŠ Stupkovasál Reduta MFOúčast: J. Červenka a vybraní žáci Jazzového souboru
4. 6. 2024 od 16.004. 6. 2024 do 17.00Závěrečné vystoupení - otevřená hodinaA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 6A
4. 6. 2024 od 18.004. 6. 2024 do 19.30Třídní besídka žáků Radky ČermákovéHlavní budova - 6-sál
6. 6. 2024 od 17.006. 6. 2024 do 18.00Třídní besídka Filipa HajduHlavní budova - 6-sál
7. 6. 2024 od 08.008. 6. 2024 do 19.00Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka pro jazzové a taneční orchestryZUŠ Litvínov
7. 6. 2024 od 19.307. 6. 2024 do 20.30Koncert stipendistů MenART, Matthew Stephen Hockaday - Západočeský symfonický orchestrCasino Mariánské Lázně
8. 6. 2024 od 09.009. 6. 2024 do 19.00Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na harfuZUŠ J. Hanuše, Praha 6
8. 6. 2024 od 10.008. 6. 2024 do 11.00Koncert stipendistů MenART, Matthew Stephen Hockaday - Západočeský symfonický orchestrKolonáda Mariánské Lázně
8. 6. 2024 od 17.008. 6. 2024 do 18.00Vystoupení Dechového orchestru v SenátuPraha, Valdštejnská zahrada
9. 6. 2024 od 11.009. 6. 2024 do 12.15Projekt s Českou filharmonií - veřejná generální zkouškaPraha, Rudolfinumúčast: K. Svačina, M. Houška, J. Hradilová a žáci A. Nedomová, F. Mimra, V. Bodlák, L. Paděra 
9. 6. 2024 od 17.009. 6. 2024 do 18.15Projekt s Českou filharmonií - koncertPraha, Rudolfinumúčast: K. Svačina, M. Houška, J. Hradilová a žáci A. Nedomová, F. Mimra, V. Bodlák, L. Paděra 
10. 6. 2024 od 18.0010. 6. 2024 do 19.00Závěrečné vystoupení - otevřená hodinaA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 6A
11. 6. 2024 od 18.0011. 6. 2024 do 19.30Koncert populárních melodiíHlavní budova - 6-sál
13. 6. 2024 od 16.3013. 6. 2024 do 18.00Besídka žáků Patrika ŠnoblaA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
14. 6. 2024 od 07.0016. 6. 2024 do 19.00Prague Junior NoteHAMU, sál B. Martinů
14. 6. 2024 od 16.3014. 6. 2024 do 20.00Ptačí besídka žáků Gabriely LudvíkovéA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
14. 6. 2024 od 17.0014. 6. 2024 do 19.00Skladatelé dětem - děti skladatelůmKomunitní centrum Unitaria, Anenská 5, Praha 1E. Hejnarová, žákyně E. Červenková
16. 6. 2024 od 15.0016. 6. 2024 do 16.00Letní koncert - vystoupení kytaristůZábeštní Lhota, kaple Nanebevzetí Panny MarieP. Vařák, Trio Cordo (+ sóla) a hosté
20. 6. 2024 od 18.0020. 6. 2024 do 19.30Koncert "Hraje celá rodina"Hlavní budova - 6-sál
21. 6. 2024 od 17.0021. 6. 2024 do 18.00Třídní besídka žáků Michaely TurkovéHlavní budova - 6-sál
21. 6. 2024 od 17.0022. 6. 2024 do 19.00Mezinárodní soutěž dechových orchestrů PrahaPraha
22. 6. 2024 od 17.0022. 6. 2024 do 19.00Olomouc (o)žije, 4. ročník (bude upřesněno)před chrámem sv. MořiceKonkrétní čas a účinkující budeme ještě upřesňovat.
26. 6. 2024 od 08.0028. 6. 2024 do 19.00Ředitelské volnoHlavní budova a Detašované pracoviště Jílová a pobočka Lutín
28. 6. 2024 od 09.0028. 6. 2024 do 19.00Akademie MenArtLitomyšlZávěrečný koncert O. Harnoše.
28. 6. 2024 od 16.0028. 6. 2024 do 18.00Smetanova Litomyšl, koncert stipendistů MenART- M. S. Hockaday, O. HarnošLitomyšl
29. 6. 20241. 9. 2024Hlavní prázdniny
5. 7. 20245. 7. 2024Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
6. 7. 20246. 7. 2024Den upálení mistra Jana Husa
19. 7. 2024 od 18.0022. 7. 2024 do 19.00International Vienna Piano Competition 2024 "Wiener Klassik"Vídeň

Partneři