Online přihláška v systému iZUŠ »

Sada A
Hudební obor
Taneční obor
Literárně-dramatický obor
Sada B
Taneční obor
Hudební obor
Hudební obor
Sada C
Hudební obor
Hudební obor
Literárně-dramatický obor
Sada D
Hudební obor
Taneční obor
Literárně-dramatický obor

Aktuálně

Všechny akce »

Seznam akcí

ZačátekKonecNázevMístoPoznámky
26. 2. 2024 od 18.0026. 2. 2024 do 19.30Třídní besídka žáků Jany KoukalovéA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
27. 2. 2024 od 17.0027. 2. 2024 do 19.00Můj první koncert IIHlavní budova - 6-sálKoncert nejmladších žáků, kteří ještě nevystoupili veřejně. Opět jako u již proběhlého "dvojkoncertu" předpokládáme, že v případě velkého zájmu bude koncert rozdělen na dva turnusy. 
1. 3. 2024 od 16.301. 3. 2024 do 18.00Třídní besídka žáků Radky KaňovskéHlavní budova - 6-sál
2. 3. 202410. 3. 2024Jarní prázdniny
13. 3. 2024 od 17.0013. 3. 2024 do 19.00Setkání (nejen) kytarových souborůZUŠ Žerotín, Koncertní sál
14. 3. 2024 od 09.0015. 3. 2024 do 19.002. ročník festivalu Hudba bez hranic (improvizace/skladba)ZUŠ Žerotín
14. 3. 2024 od 17.0014. 3. 2024 do 18.00Třídní besídka žáků Kateřiny MimrovéHlavní budova - 6-sál
14. 3. 2024 od 17.0014. 3. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Hany Látalové (2)A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
15. 3. 2024 od 18.0015. 3. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Sylvie BaumannovéA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
16. 3. 2024 od 09.0017. 3. 2024 do 19.00Mezinárodní houslová soutěž o cenu Václava KrůčkaZUŠ Nový Jíčín, Derkova 1Nový Jičín, M. Melicharová a žák O. Harnoš
19. 3. 2024 od 09.0019. 3. 2024 do 19.00Okresní kolo soutěže ZUŠ - hra na kytaruZUŠ Šternberk
19. 3. 2024 od 18.0019. 3. 2024 do 19.30Absolventský koncert 1Hlavní budova - 6-sál
20. 3. 2024 od 09.0021. 3. 2024 do 17.00Okresní kolo soutěže ZUŠ - hra na smyčcové nástrojeZUŠ Uničov
20. 3. 2024 od 18.0020. 3. 2024 do 19.30Absolventský koncert 2A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
21. 3. 2024 od 18.0021. 3. 2024 do 20.00Třídní besídka žáků Jarmily ŠtěpánkovéHlavní budova - 6-sál
22. 3. 2024 od 08.0026. 3. 2024 do 19.00Krajské kolo soutěže ZUŠ - hra na klavírZUŠ Hranice
22. 3. 2024 od 17.0022. 3. 2024 do 18.00Třídní besídka žáků Petry MikeskovéA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
22. 3. 2024 od 17.0022. 3. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Evy Hejnarové (1)Hlavní budova - 6-sál
26. 3. 2024 od 17.0026. 3. 2024 do 19.00Koncert kytarových souborů ZUŠ Olomouckého krajeZŠ Komenium, Freskový sál30 židlí přestěhovat do sálu ZŠ Komenium z komorního sálu na Jílové.  
27. 3. 2024 od 18.0027. 3. 2024 do 19.30Jarní koncert 1A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
28. 3. 202428. 3. 2024Velikonoční prázdniny
29. 3. 202429. 3. 2024Velký pátek
1. 4. 20241. 4. 2024Velikonoční pondělí
4. 4. 2024 od 07.007. 4. 2024 do 20.00Mezinárodní interpretační soutěž Pro BohemiaJanáčkova konzervatoř v Ostravěúčast: Š. Vašková (zobcová flétna, uč. J. Kvapil), V. Bodlák (trubka, uč. M. Houška), 
4. 4. 2024 od 09.005. 4. 2024 do 19.00Krajské kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka LDOZUŠ Žerotín
4. 4. 2024 od 18.004. 4. 2024 do 19.30Třídní besídka žáků Karla SvačinyHlavní budova - 6-sál
6. 4. 2024 od 09.006. 4. 2024 do 19.00Krajské kolo soutěže ZUŠ - dechové, jazzové a ostatní orchestryMěstský dům Přerov
8. 4. 2024 od 09.009. 4. 2024 do 19.00Krajské kolo soutěže ZUŠ - hra na kytaruZUŠ Uničov
8. 4. 2024 od 18.008. 4. 2024 do 19.00Žesťový večer Vítka Bodláka jeho hostůKaple Božího Těla
9. 4. 2024 od 17.009. 4. 2024 do 18.00Třídní besídka žáků Marie ŠtěpánovéA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
9. 4. 2024 od 18.009. 4. 2024 do 19.30Jarní koncert 2Hlavní budova - 6-sál
10. 4. 2024 od 09.0011. 4. 2024 do 15.00Krajské kolo soutěže ZUŠ - hra na smyčcové nástrojeHlavní budova - 6-sál
12. 4. 2024 od 17.0012. 4. 2024 do 18.30Třídní besídka žáků Terezy GronychovéA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
13. 4. 2024 od 08.0013. 4. 2024 do 19.00Akademie MenArtPrahaM. Melicharová, Z. Andreášová, žáci O. Harnoš, M. S. Hockaday, S. Slezáková
15. 4. 2024 od 15.3015. 4. 2024 do 17.00Zkoušení a chystání před besídkouA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
15. 4. 2024 od 17.0015. 4. 2024 do 18.30Třídní besídka žáků Václava HiklaA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
16. 4. 2024 od 18.0016. 4. 2024 do 19.30Klavírní večerHlavní budova - 6-sál
16. 4. 2024 od 18.0016. 4. 2024 do 19.30Třídní besídka žáků Petra VařákaA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
17. 4. 2024 od 09.0017. 4. 2024 do 12.00Výchovné koncertyHlavní budova - 6-sál
17. 4. 2024 od 18.0017. 4. 2024 do 19.30Jarní koncert 3A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
18. 4. 2024 od 16.3018. 4. 2024 do 18.00Besídka žáků Patrika ŠnoblaA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
18. 4. 2024 od 18.0018. 4. 2024 do 19.30Absolventský koncert 3Hlavní budova - 6-sál
19. 4. 2024 od 17.0019. 4. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Evy Hejnarové (2)Hlavní budova - 6-sál
19. 4. 2024 od 17.0019. 4. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Jana Přibila, Kamila Slezáka a Petera KormanaA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
20. 4. 2024 od 08.0020. 4. 2024 do 19.00Taneční soutěžní přehlídka Prostory PostřelmovKulturní dům PostřelmovJana Norman, Dana Škrabalová a vybrané ročníky TO.
22. 4. 2024 od 09.0024. 4. 2024 do 19.0014. ročník přehlídky Mládí a Bohuslav MartinůPoličkaSoutěžní přehlídka je letos vypsána pro kategorie sólový zpěv,  komorní/sborový zpěv, hra na dechové nástroje a komorní hra dechových nástrojů.
23. 4. 2024 od 18.0023. 4. 2024 do 19.30Jarní koncert 4Hlavní budova - 6-sál
24. 4. 2024 od 18.0024. 4. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Tatiany ŠkapcovéHlavní budova - 6-sál
24. 4. 2024 od 19.0024. 4. 2024 do 21.00Orchestrální koncert KEA, ZUŠ Žerotín a ZUŠ Iši KrejčíhoKlášterní Hradisko
25. 4. 2024 od 08.0028. 4. 2024 do 19.00Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na klavírZUŠ Taussigova, Praha 8
25. 4. 2024 od 18.0025. 4. 2024 do 20.00Třídní besídka žáků Mileny MelicharovéHlavní budova - 6-sál
26. 4. 2024 od 17.0026. 4. 2024 do 19.00Jarní saxofonová besídka žáků Jakuba Červenky a Petra KotišeA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
26. 4. 2024 od 17.0026. 4. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Jiřiny HradilovéHlavní budova - 6-sál
30. 4. 2024 od 18.0030. 4. 2024 do 19.30Absolventský koncert 4Hlavní budova - 6-sál
1. 5. 20241. 5. 2024Svátek práce
3. 5. 2024 od 17.003. 5. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Aleše SlaměníkaHlavní budova - 6-sál
4. 5. 2024 od 09.004. 5. 2024 do 19.00festival CIMBÁLOVE, vystoupení Cimbálové muzikyDům kultury Šumperkvystoupení cimbálové muziky
6. 5. 2024 od 18.006. 5. 2024 do 20.00Absolventský koncert 5koncertní sál KEA
7. 5. 2024 od 17.307. 5. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Jiřího KvapilaA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
7. 5. 2024 od 18.007. 5. 2024 do 19.30Jarní koncert 5Hlavní budova - 6-sál
8. 5. 20248. 5. 2024Den vítězství
9. 5. 2024 od 17.009. 5. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Miroslava HouškyHlavní budova - 6-sál
10. 5. 2024 od 08.0010. 5. 2024 do 19.00Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka pro dechové orchestryZUŠ Veselí nad Moravou
10. 5. 2024 od 17.0010. 5. 2024 do 18.30Třídní besídka žáků Ivo ŠaueraA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
10. 5. 2024 od 18.0010. 5. 2024 do 19.30Koncert V. ZapletalovéHlavní budova - 6-sál
11. 5. 2024 od 09.0011. 5. 2024 do 11.00Flétnové setkáníA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
13. 5. 2024 od 18.0013. 5. 2024 do 19.30Třídní besídka žáků Jany Tutkové a Miroslava TutkaA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
14. 5. 2024 od 17.0014. 5. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Zdeňky AndreášovéHlavní budova - 6-sál
14. 5. 2024 od 18.0014. 5. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Zuzany Kadeřábkové a Natalie ŠiškovéA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
15. 5. 2024 od 18.0015. 5. 2024 do 19.00Jarní koncert pobočky Lutínaula ZŠ Lutín
15. 5. 2024 od 18.0015. 5. 2024 do 19.30Jarní koncert 6A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
16. 5. 2024 od 08.0019. 5. 2024 do 19.00Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na smyčcové nástrojeZUŠ Liberec
16. 5. 2024 od 18.0016. 5. 2024 do 20.00Jarní koncert souborůsál Václava III., Vlastivědné muzeum Olomouc
17. 5. 2024 od 17.0017. 5. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Ludmily UhlířovéHlavní budova - 6-sál
18. 5. 2024 od 08.0018. 5. 2024 do 19.00Akademie MenArtPrahaM. Melicharová, Z. Andreášová, žáci O. Harnoš, M. S. Hockaday, S. Slezáková
18. 5. 2024 od 09.0018. 5. 2024 do 13.00DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - POZOR, ZMĚNĚN TERMÍN!Areál Jílová 43A
20. 5. 2024 od 18.0020. 5. 2024 do 20.00Koncert smyčcových orchestrů k 55. výročí založení školyKlášterní Hradisko
21. 5. 2024 od 08.0021. 5. 2024 do 19.00Regionální nesoutěžní přehlídka ve čtyřruční hře a hře na dva klavíryHlavní budova - 6-sál
21. 5. 2024 od 17.0021. 5. 2024 do 18.00Třídní besídka žáků Jakuba KoubyA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
22. 5. 2024 od 09.0023. 5. 2024 do 22.00Muziáda 2024, JFOOstravaúčast: M. Melicharová a žáci: O. Harnoš, A. Štanclová, A. Močarko; Z. Andreášová a žáci: T. Mohapl, S. Slezáková
23. 5. 2024 od 13.0029. 5. 2024 do 18.00Přijímací zkoušky POZOR, ZMĚNĚN TERMÍN!hlavní budova Na Vozovce 32
24. 5. 2024 od 08.0026. 5. 2024 do 19.00Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na kytaruZUŠ F. L. Gassmanna, Most
28. 5. 2024 od 08.0031. 5. 2024 do 19.00Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka literárně-dramatického oboruZUŠ Uherské Hradiště
7. 6. 2024 od 08.008. 6. 2024 do 19.00Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka pro jazzové a taneční orchestryZUŠ Litvínov
8. 6. 2024 od 09.009. 6. 2024 do 19.00Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na harfuZUŠ J. Hanuše, Praha 6
8. 6. 2024 od 17.008. 6. 2024 do 18.00Vystoupení Dechového orchestru v SenátuPraha, Valdštejnská zahrada
9. 6. 2024 od 11.009. 6. 2024 do 12.00Projekt s Českou filharmonií - veřejná generální zkouškaPrahaúčast: K. Svačina, M. Houška, J. Hradilová a žáci A. Nedomová, F. Mimra, V. Bodlák, L. Paděra 
9. 6. 2024 od 17.009. 6. 2024 do 18.00Projekt s Českou filharmonií - koncertPrahaúčast: K. Svačina, M. Houška, J. Hradilová a žáci A. Nedomová, F. Mimra, V. Bodlák, L. Paděra 
11. 6. 2024 od 18.0011. 6. 2024 do 19.30Koncert populárních melodiíHlavní budova - 6-sál
13. 6. 2024 od 16.3013. 6. 2024 do 18.00Besídka žáků Patrika ŠnoblaA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
20. 6. 2024 od 18.0020. 6. 2024 do 19.30Koncert "Hraje celá rodina"Hlavní budova - 6-sál
22. 6. 2024 od 16.0022. 6. 2024 do 19.00Olomouc (o)žije, 4. ročník (bude upřesněno)před chrámem sv. MořiceKonkrétní čas a účinkující budeme ještě upřesňovat.
29. 6. 20241. 9. 2024Hlavní prázdniny
5. 7. 20245. 7. 2024Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
6. 7. 20246. 7. 2024Den upálení mistra Jana Husa

Hudební zahrádka

Pojďte zpívat a hrát! 🎶 Otevíráme HUDEBNÍ ZAHRÁDKU 🌱🌱🌱 pro skupinku dvanácti předškolních dětí s rodiči! Zažijte prostředí naší ZUŠ – čekají vás noví kamarádi a hudební zábava! 1. turnus začíná 31. ledna 2024.
Moc se těšíme! ❤


Partneři