Aktuálně
Všechny akce »
Seznam akcí
Začátek | Konec | Název | Místo | Poznámky |
---|---|---|---|---|
3. 5. 2024 od 17.00 | do 19.30 | Třídní besídka žáků Aleše Slaměníka | Hlavní budova - 6-sál | |
4. 5. 2024 od 09.00 | do 19.00 | festival CIMBÁLOVE, vystoupení Cimbálové muziky | Dům kultury Šumperk | vystoupení cimbálové muzikypedagogický dozor: Hana Látalová, Jakub Látal |
4. 5. 2024 od 11.00 | do 13.00 | Závěrečné vystoupení tanečního oboru | Moravské divadlo Olomouc | |
6. 5. 2024 od 18.00 | do 20.00 | Absolventský koncert 5 | koncertní sál KEA | |
7. 5. 2024 od 17.30 | do 19.00 | Třídní besídka žáků Jiřího Kvapila | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
7. 5. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Jarní koncert 5 | Hlavní budova - 6-sál | |
8. 5. 2024 | Den vítězství | |||
9. 5. 2024 od 17.00 | do 19.00 | Třídní besídka žáků Miroslava Houšky | Hlavní budova - 6-sál | |
10. 5. 2024 od 08.00 | do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka pro dechové orchestry | ZUŠ Veselí nad Moravou | |
10. 5. 2024 od 17.00 | do 18.30 | Třídní besídka žáků Ivo Šauera | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
10. 5. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Klavírní koncert Viktorie Zapletalové | Hlavní budova - 6-sál | |
11. 5. 2024 od 09.00 | do 11.00 | Flétnové setkání | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
13. 5. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Třídní besídka žáků Jany Tutkové a Miroslava Tutka | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
14. 5. 2024 od 18.00 | do 19.00 | Třídní besídka žáků Zuzany Kadeřábkové a Natalie Šiškové | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
14. 5. 2024 od 18.00 | do 20.00 | Třídní besídka žáků Zdeňky Andreášové | Hlavní budova - 6-sál | |
15. 5. 2024 od 18.00 | do 19.00 | Jarní koncert pobočky Lutín | aula ZŠ Lutín | |
15. 5. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Jarní koncert 6 | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
16. 5. 2024 od 08.00 | 19. 5. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na smyčcové nástroje | ZUŠ Liberec | |
16. 5. 2024 od 18.00 | do 20.00 | Jarní koncert souborů | sál Václava III., Vlastivědné muzeum Olomouc | |
17. 5. 2024 od 17.00 | do 19.00 | Třídní besídka žáků Ludmily Uhlířové | Hlavní budova - 6-sál | |
18. 5. 2024 od 08.00 | do 19.00 | Akademie MenArt | Praha | M. Melicharová, Z. Andreášová, žáci O. Harnoš, M. S. Hockaday, S. Slezáková |
18. 5. 2024 od 09.00 | do 13.00 | DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - POZOR, ZMĚNĚN TERMÍN! | Areál Jílová 43A | |
18. 5. 2024 od 14.00 | do 16.00 | Koncert Akademie MenART, vystoupí Sofie Slezáková | kostel sv. Šimona a Judy, Praha | |
19. 5. 2024 od 09.00 | do 19.00 | Let's Cook - soustředění a koncert Jazzového souboru, lektor: Matúš Jakabčic (SK) | Brno, SVČ Lužánky | Jazzový soubor se zúčastní soustředění se špičkovým lektorem Matúšem Jakabčicem (SK). |
20. 5. 2024 od 17.00 | do 19.00 | Koncert smyčcových orchestrů k 55. výročí založení školy | Klášterní Hradisko | Začátek posunutý na 17:00 kvůli včasnému návratu souboru z Říčan. |
21. 5. 2024 od 08.00 | do 19.00 | Regionální nesoutěžní přehlídka ve čtyřruční hře a hře na dva klavíry | Hlavní budova - 6-sál | |
21. 5. 2024 od 09.00 | 23. 5. 2024 do 21.00 | Muziáda 2024, JFO | Ostrava | Festival Muziáda 2024. Zúčasstní se žáci M. Melicharové: O. Harnoš, A Štanclová, A. Močarko. Z. Andreášové: T. Mohapl, S. SlezákováKoncert 23. 5. 2024 |
21. 5. 2024 od 09.00 | 23. 5. 2024 do 22.00 | Muziáda 2024, JFO | Ostrava | účast: M. Melicharová a žáci: O. Harnoš, A. Štanclová, A. Močarko; Z. Andreášová a žáci: T. Mohapl, S. Slezáková |
21. 5. 2024 od 17.00 | do 18.00 | Třídní besídka žáků Jakuba Kouby | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
23. 5. 2024 od 13.00 | 29. 5. 2024 do 18.00 | Přijímací a postupové zkoušky | hlavní budova Na Vozovce 32, popř. Jílová | |
24. 5. 2024 od 08.00 | 26. 5. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na kytaru | ZUŠ F. L. Gassmanna, Most | |
25. 5. 2024 od 18.00 | 26. 5. 2024 do 19.00 | Mladí hrají na klavír Steinway & Sons | Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, ZUŠ | |
27. 5. 2024 od 09.00 | do 11.00 | Výchovné koncerty Lutín | aula ZŠ Lutín | 1. výchovný koncert 9,002. výchovný koncert 10,15zkouška dne 24. 5. je třeba pomoc se stěhováním, páni učitelé+školník, školní auto. Zkouška bude probíhat kolem 16 hodiny v Lutíně. Spolupráce s p. Topinkou. |
28. 5. 2024 od 08.00 | 31. 5. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka literárně-dramatického oboru | ZUŠ Uherské Hradiště | |
1. 6. 2024 od 10.00 | do 12.00 | ZUŠ Open, vystoupení Tanečního oboru, ZRUŠENO! | Horní náměstí, Olomouc | J. Norman, D. Škrabalová a vybraní žáci, ZRUŠENO |
3. 6. 2024 od 17.00 | do 19.00 | Koncert sboru ZŠ Stupkova | sál Reduta MFO | účast: J. Červenka a vybraní žáci Jazzového souboru |
4. 6. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Třídní besídka žáků Radky Čermákové | Hlavní budova - 6-sál | |
6. 6. 2024 od 17.00 | do 18.00 | Třídní besídka Filipa Hajdu | Hlavní budova - 6-sál | |
7. 6. 2024 od 08.00 | 8. 6. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka pro jazzové a taneční orchestry | ZUŠ Litvínov | |
7. 6. 2024 od 19.30 | do 20.30 | Koncert stipendistů MenART, Matthew Stephen Hockaday - Západočeský symfonický orchestr | Casino Mariánské Lázně | |
8. 6. 2024 od 09.00 | 9. 6. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na harfu | ZUŠ J. Hanuše, Praha 6 | |
8. 6. 2024 od 10.00 | do 11.00 | Koncert stipendistů MenART, Matthew Stephen Hockaday - Západočeský symfonický orchestr | Kolonáda Mariánské Lázně | |
8. 6. 2024 od 17.00 | do 18.00 | Vystoupení Dechového orchestru v Senátu | Praha, Valdštejnská zahrada | |
9. 6. 2024 od 11.00 | do 12.00 | Projekt s Českou filharmonií - veřejná generální zkouška | Praha | účast: K. Svačina, M. Houška, J. Hradilová a žáci A. Nedomová, F. Mimra, V. Bodlák, L. Paděra |
9. 6. 2024 od 17.00 | do 18.00 | Projekt s Českou filharmonií - koncert | Praha | účast: K. Svačina, M. Houška, J. Hradilová a žáci A. Nedomová, F. Mimra, V. Bodlák, L. Paděra |
11. 6. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Koncert populárních melodií | Hlavní budova - 6-sál | |
13. 6. 2024 od 16.30 | do 18.00 | Besídka žáků Patrika Šnobla | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
14. 6. 2024 od 07.00 | 16. 6. 2024 do 19.00 | Prague Junior Note | HAMU, sál B. Martinů | |
14. 6. 2024 od 16.30 | do 20.00 | Ptačí besídka žáků Gabriely Ludvíkové | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
16. 6. 2024 od 15.00 | do 16.00 | Letní koncert - vystoupení kytaristů | Zábeštní Lhota, kaple Nanebevzetí Panny Marie | P. Vařák, Trio Cordo (+ sóla) a hosté |
20. 6. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Koncert "Hraje celá rodina" | Hlavní budova - 6-sál | |
21. 6. 2024 od 17.00 | do 18.00 | Třídní besídka žáků Michaely Turkové | Hlavní budova - 6-sál | |
21. 6. 2024 od 17.00 | 22. 6. 2024 do 19.00 | Mezinárodní soutěž dechových orchestrů Praha | Praha | |
22. 6. 2024 od 16.00 | do 19.00 | Olomouc (o)žije, 4. ročník (bude upřesněno) | před chrámem sv. Mořice | Konkrétní čas a účinkující budeme ještě upřesňovat. |
28. 6. 2024 od 09.00 | do 19.00 | Akademie MenArt | Litomyšl | Závěrečný koncert O. Harnoše. |
28. 6. 2024 od 16.00 | do 18.00 | Smetanova Litomyšl, koncert stipendistů MenART- M. S. Hockaday, O. Harnoš | Litomyšl | |
29. 6. 2024 | 1. 9. 2024 | Hlavní prázdniny | ||
5. 7. 2024 | Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | |||
6. 7. 2024 | Den upálení mistra Jana Husa | |||
19. 7. 2024 od 18.00 | 22. 7. 2024 do 19.00 | International Vienna Piano Competition 2024 "Wiener Klassik" | Vídeň |
Bez pódia Minikoncert 35
Hravosti nikdy není dosti
Veronika Tylšarová – Jan Svačina – Alžběta Harnošová
Bez publika Hrajeme pro radost 13
Simona Fryblíková – Natálie Bednaříková
Bez publika Hrajeme pro radost 12
Markéta Pertlová
Bez pódia Minikoncert 34
Tajemství lesa
Ema Zaťková
Bez pódia Minikoncert 33
Smím prosit?
Berenika Wünschová – Jarmila Ďoubalová – Adéla Štanclová