Začátek | Konec | Název | Místo | Poznámky |
---|
21. 5. 2024 od 08.00 | 21. 5. 2024 do 19.00 | Regionální nesoutěžní přehlídka ve čtyřruční hře a hře na dva klavíry | Hlavní budova - 6-sál | |
21. 5. 2024 od 09.00 | 23. 5. 2024 do 21.00 | Festival Muziáda 2024 – Mladé talenty s JFO 2024 | Ostrava | Zúčastní se žáci M. Melicharové: O. Harnoš, A Štanclová, A. Močarko, dále žáci Z. Andreášové: T. Mohapl, S. Slezáková. Koncert 23. 5. 2024 od 18:00 v sále kina Vesmír. |
21. 5. 2024 od 18.00 | 21. 5. 2024 do 19.30 | Třídní besídka žáků Jakuba Kouby | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
23. 5. 2024 od 13.00 | 29. 5. 2024 do 18.00 | Přijímací a postupové zkoušky | hlavní budova Na Vozovce 32, popř. Jílová | |
23. 5. 2024 od 18.00 | 23. 5. 2024 do 20.00 | Festival Muziáda 2024, Mladé talenty s JFO - koncert | Ostrava, sál kina Vesmír | účast: M. Melicharová a žáci: O. Harnoš, A. Štanclová, A. Močarko; Z. Andreášová a žáci: T. Mohapl, S. Slezáková |
24. 5. 2024 od 08.00 | 26. 5. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na kytaru | ZUŠ F. L. Gassmanna, Most | |
25. 5. 2024 od 18.00 | 26. 5. 2024 do 19.00 | Mladí hrají na klavír Steinway & Sons | Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, ZUŠ | účast F.
Hajdu a sourozenci Koubkovi, L. Uhlířová a sourozenci Přidalovi |
27. 5. 2024 od 09.00 | 27. 5. 2024 do 11.00 | Výchovné koncerty Lutín | aula ZŠ Lutín | 1. výchovný koncert 9,002. výchovný koncert 10,15zkouška dne 24. 5. je třeba pomoc se stěhováním, páni učitelé+školník, školní auto. Zkouška bude probíhat kolem 16 hodiny v Lutíně. Spolupráce s p. Topinkou. |
28. 5. 2024 od 08.00 | 31. 5. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka literárně-dramatického oboru | ZUŠ Uherské Hradiště | |
1. 6. 2024 od 10.00 | 1. 6. 2024 do 12.00 | ZUŠ Open, vystoupení Tanečního oboru, ZRUŠENO! | Horní náměstí, Olomouc | J. Norman, D. Škrabalová a vybraní žáci, ZRUŠENO |
3. 6. 2024 od 17.00 | 3. 6. 2024 do 19.00 | Koncert sboru ZŠ Stupkova | sál Reduta MFO | účast: J. Červenka a vybraní žáci Jazzového souboru |
4. 6. 2024 od 18.00 | 4. 6. 2024 do 19.30 | Třídní besídka žáků Radky Čermákové | Hlavní budova - 6-sál | |
6. 6. 2024 od 17.00 | 6. 6. 2024 do 18.00 | Třídní besídka Filipa Hajdu | Hlavní budova - 6-sál | |
7. 6. 2024 od 08.00 | 8. 6. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka pro jazzové a taneční orchestry | ZUŠ Litvínov | |
7. 6. 2024 od 19.30 | 7. 6. 2024 do 20.30 | Koncert stipendistů MenART, Matthew Stephen Hockaday - Západočeský symfonický orchestr | Casino Mariánské Lázně | |
8. 6. 2024 od 09.00 | 9. 6. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na harfu | ZUŠ J. Hanuše, Praha 6 | |
8. 6. 2024 od 10.00 | 8. 6. 2024 do 11.00 | Koncert stipendistů MenART, Matthew Stephen Hockaday - Západočeský symfonický orchestr | Kolonáda Mariánské Lázně | |
8. 6. 2024 od 17.00 | 8. 6. 2024 do 18.00 | Vystoupení Dechového orchestru v Senátu | Praha, Valdštejnská zahrada | |
9. 6. 2024 od 11.00 | 9. 6. 2024 do 12.15 | Projekt s Českou filharmonií - veřejná generální zkouška | Praha, Rudolfinum | účast: K. Svačina, M. Houška, J. Hradilová a žáci A. Nedomová, F. Mimra, V. Bodlák, L. Paděra |
9. 6. 2024 od 17.00 | 9. 6. 2024 do 18.15 | Projekt s Českou filharmonií - koncert | Praha, Rudolfinum | účast: K. Svačina, M. Houška, J. Hradilová a žáci A. Nedomová, F. Mimra, V. Bodlák, L. Paděra |
11. 6. 2024 od 18.00 | 11. 6. 2024 do 19.30 | Koncert populárních melodií | Hlavní budova - 6-sál | |
13. 6. 2024 od 16.30 | 13. 6. 2024 do 18.00 | Besídka žáků Patrika Šnobla | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
14. 6. 2024 od 07.00 | 16. 6. 2024 do 19.00 | Prague Junior Note | HAMU, sál B. Martinů | |
14. 6. 2024 od 16.30 | 14. 6. 2024 do 20.00 | Ptačí besídka žáků Gabriely Ludvíkové | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
14. 6. 2024 od 17.00 | 14. 6. 2024 do 19.00 | Skladatelé dětem - děti skladatelům | Komunitní centrum Unitaria, Anenská 5, Praha 1 | E. Hejnarová, žákyně E. Červenková |
16. 6. 2024 od 15.00 | 16. 6. 2024 do 16.00 | Letní koncert - vystoupení kytaristů | Zábeštní Lhota, kaple Nanebevzetí Panny Marie | P. Vařák, Trio Cordo (+ sóla) a hosté |
20. 6. 2024 od 18.00 | 20. 6. 2024 do 19.30 | Koncert "Hraje celá rodina" | Hlavní budova - 6-sál | |
21. 6. 2024 od 17.00 | 21. 6. 2024 do 18.00 | Třídní besídka žáků Michaely Turkové | Hlavní budova - 6-sál | |
21. 6. 2024 od 17.00 | 22. 6. 2024 do 19.00 | Mezinárodní soutěž dechových orchestrů Praha | Praha | |
22. 6. 2024 od 17.00 | 22. 6. 2024 do 19.00 | Olomouc (o)žije, 4. ročník (bude upřesněno) | před chrámem sv. Mořice | Konkrétní čas a účinkující budeme ještě upřesňovat. |
26. 6. 2024 od 08.00 | 28. 6. 2024 do 19.00 | Ředitelské volno | Hlavní budova a Detašované pracoviště Jílová a pobočka Lutín | |
28. 6. 2024 od 09.00 | 28. 6. 2024 do 19.00 | Akademie MenArt | Litomyšl | Závěrečný koncert O. Harnoše. |
28. 6. 2024 od 16.00 | 28. 6. 2024 do 18.00 | Smetanova Litomyšl, koncert stipendistů MenART- M. S. Hockaday, O. Harnoš | Litomyšl | |
29. 6. 2024 | 1. 9. 2024 | Hlavní prázdniny | | |
5. 7. 2024 | 5. 7. 2024 | Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | | |
6. 7. 2024 | 6. 7. 2024 | Den upálení mistra Jana Husa | | |
19. 7. 2024 od 18.00 | 22. 7. 2024 do 19.00 | International Vienna Piano Competition 2024 "Wiener Klassik" | Vídeň | |