Kalendář akcí

Všechny akce »

Seznam akcí

ZačátekKonecNázevMístoPoznámky
22. 4. 2024 od 09.0024. 4. 2024 do 19.0014. ročník přehlídky Mládí a Bohuslav MartinůPoličkaSoutěžní přehlídka je letos vypsána pro kategorie sólový zpěv,  komorní/sborový zpěv, hra na dechové nástroje a komorní hra dechových nástrojů.
24. 4. 2024 od 18.0024. 4. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Tatiany ŠkapcovéA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
24. 4. 2024 od 19.0024. 4. 2024 do 21.00Orchestrální koncert KEA, ZUŠ Žerotín a ZUŠ Iši KrejčíhoKlášterní Hradisko
25. 4. 2024 od 08.0028. 4. 2024 do 19.00Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na klavírZUŠ Taussigova, Praha 8
25. 4. 2024 od 17.0025. 4. 2024 do 17.30Vystoupení kytaristů v Galerii Café JolaCafe Gallery Jola, Denisova 8, OlomoucTrio Cordo a sóla, uč. Petr Vařák
25. 4. 2024 od 18.0025. 4. 2024 do 20.00Třídní besídka žáků Mileny MelicharovéHlavní budova - 6-sál
26. 4. 2024 od 12.0027. 4. 2024 do 20.002 vystoupení Flauti Grandi na Teplických FlautohráchKonzervatoř Teplice
26. 4. 2024 od 17.0026. 4. 2024 do 19.00Jarní saxofonová besídka žáků Jakuba Červenky a Petra KotišeA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
26. 4. 2024 od 17.0026. 4. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Jiřiny HradilovéHlavní budova - 6-sál
30. 4. 2024 od 18.0030. 4. 2024 do 19.30Absolventský koncert 4Hlavní budova - 6-sál
1. 5. 20241. 5. 2024Svátek práce
3. 5. 2024 od 17.003. 5. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Aleše SlaměníkaHlavní budova - 6-sál
4. 5. 2024 od 09.004. 5. 2024 do 19.00festival CIMBÁLOVE, vystoupení Cimbálové muzikyDům kultury Šumperkvystoupení cimbálové muziky
4. 5. 2024 od 11.004. 5. 2024 do 13.00Závěrečné vystoupení tanečního oboruMoravské divadlo Olomouc
6. 5. 2024 od 18.006. 5. 2024 do 20.00Absolventský koncert 5koncertní sál KEA
7. 5. 2024 od 17.307. 5. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Jiřího KvapilaA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
7. 5. 2024 od 18.007. 5. 2024 do 19.30Jarní koncert 5Hlavní budova - 6-sál
8. 5. 20248. 5. 2024Den vítězství
9. 5. 2024 od 17.009. 5. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Miroslava HouškyHlavní budova - 6-sál
10. 5. 2024 od 08.0010. 5. 2024 do 19.00Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka pro dechové orchestryZUŠ Veselí nad Moravou
10. 5. 2024 od 17.0010. 5. 2024 do 18.30Třídní besídka žáků Ivo ŠaueraA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
10. 5. 2024 od 18.0010. 5. 2024 do 19.30Klavírní koncert Viktorie ZapletalovéHlavní budova - 6-sál
11. 5. 2024 od 09.0011. 5. 2024 do 11.00Flétnové setkáníA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
13. 5. 2024 od 18.0013. 5. 2024 do 19.30Třídní besídka žáků Jany Tutkové a Miroslava TutkaA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
14. 5. 2024 od 18.0014. 5. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Zuzany Kadeřábkové a Natalie ŠiškovéA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
14. 5. 2024 od 18.0014. 5. 2024 do 20.00Třídní besídka žáků Zdeňky AndreášovéHlavní budova - 6-sál
15. 5. 2024 od 18.0015. 5. 2024 do 19.00Jarní koncert pobočky Lutínaula ZŠ Lutín
15. 5. 2024 od 18.0015. 5. 2024 do 19.30Jarní koncert 6A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
16. 5. 2024 od 08.0019. 5. 2024 do 19.00Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na smyčcové nástrojeZUŠ Liberec
16. 5. 2024 od 18.0016. 5. 2024 do 20.00Jarní koncert souborůsál Václava III., Vlastivědné muzeum Olomouc
17. 5. 2024 od 17.0017. 5. 2024 do 19.00Třídní besídka žáků Ludmily UhlířovéHlavní budova - 6-sál
18. 5. 2024 od 08.0018. 5. 2024 do 19.00Akademie MenArtPrahaM. Melicharová, Z. Andreášová, žáci O. Harnoš, M. S. Hockaday, S. Slezáková
18. 5. 2024 od 09.0018. 5. 2024 do 13.00DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - POZOR, ZMĚNĚN TERMÍN!Areál Jílová 43A
19. 5. 2024 od 09.0019. 5. 2024 do 19.00Let's Cook - soustředění a koncert Jazzového souboru, lektor: Matúš Jakabčic (SK)Brno, SVČ LužánkyJazzový soubor se zúčastní soustředění se špičkovým lektorem Matúšem Jakabčicem (SK).
20. 5. 2024 od 17.0020. 5. 2024 do 19.00Koncert smyčcových orchestrů k 55. výročí založení školyKlášterní HradiskoZačátek posunutý na 17:00 kvůli včasnému návratu souboru z Říčan.
21. 5. 2024 od 08.0021. 5. 2024 do 19.00Regionální nesoutěžní přehlídka ve čtyřruční hře a hře na dva klavíryHlavní budova - 6-sál
21. 5. 2024 od 09.0023. 5. 2024 do 21.00Muziáda 2024, JFOOstravaFestival Muziáda 2024. Zúčasstní se žáci M. Melicharové: O. Harnoš, A Štanclová, A. Močarko.                                                           Z. Andreášové: T. Mohapl, S. SlezákováKoncert 23. 5. 2024
21. 5. 2024 od 09.0023. 5. 2024 do 22.00Muziáda 2024, JFOOstravaúčast: M. Melicharová a žáci: O. Harnoš, A. Štanclová, A. Močarko; Z. Andreášová a žáci: T. Mohapl, S. Slezáková
21. 5. 2024 od 17.0021. 5. 2024 do 18.00Třídní besídka žáků Jakuba KoubyA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
23. 5. 2024 od 13.0029. 5. 2024 do 18.00Přijímací a postupové zkouškyhlavní budova Na Vozovce 32, popř. Jílová
24. 5. 2024 od 08.0026. 5. 2024 do 19.00Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na kytaruZUŠ F. L. Gassmanna, Most
28. 5. 2024 od 08.0031. 5. 2024 do 19.00Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka literárně-dramatického oboruZUŠ Uherské Hradiště
1. 6. 2024 od 10.001. 6. 2024 do 12.00ZUŠ Open, vystoupení Tanečního oboru, ZRUŠENO!Horní náměstí, OlomoucJ. Norman, D. Škrabalová a vybraní žáci, ZRUŠENO
3. 6. 2024 od 17.003. 6. 2024 do 19.00Koncert sboru ZŠ Stupkovasál Reduta MFOúčast: J. Červenka a vybraní žáci Jazzového souboru
4. 6. 2024 od 18.004. 6. 2024 do 19.30Třídní besídka žáků Radky ČermákovéHlavní budova - 6-sál
6. 6. 2024 od 17.006. 6. 2024 do 18.00Třídní besídka Filipa HajduHlavní budova - 6-sál
7. 6. 2024 od 08.008. 6. 2024 do 19.00Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka pro jazzové a taneční orchestryZUŠ Litvínov
8. 6. 2024 od 09.009. 6. 2024 do 19.00Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na harfuZUŠ J. Hanuše, Praha 6
8. 6. 2024 od 17.008. 6. 2024 do 18.00Vystoupení Dechového orchestru v SenátuPraha, Valdštejnská zahrada
9. 6. 2024 od 11.009. 6. 2024 do 12.00Projekt s Českou filharmonií - veřejná generální zkouškaPrahaúčast: K. Svačina, M. Houška, J. Hradilová a žáci A. Nedomová, F. Mimra, V. Bodlák, L. Paděra 
9. 6. 2024 od 17.009. 6. 2024 do 18.00Projekt s Českou filharmonií - koncertPrahaúčast: K. Svačina, M. Houška, J. Hradilová a žáci A. Nedomová, F. Mimra, V. Bodlák, L. Paděra 
11. 6. 2024 od 18.0011. 6. 2024 do 19.30Koncert populárních melodiíHlavní budova - 6-sál
13. 6. 2024 od 16.3013. 6. 2024 do 18.00Besídka žáků Patrika ŠnoblaA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
14. 6. 2024 od 16.3014. 6. 2024 do 20.00Ptačí besídka žáků Gabriely LudvíkovéA Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál
16. 6. 2024 od 15.0016. 6. 2024 do 16.00Letní koncert - vystoupení kytaristůZábeštní Lhota, kaple Nanebevzetí Panny MarieP. Vařák, Trio Cordo (+ sóla) a hosté
20. 6. 2024 od 18.0020. 6. 2024 do 19.30Koncert "Hraje celá rodina"Hlavní budova - 6-sál
21. 6. 2024 od 17.0021. 6. 2024 do 18.00Třídní besídka žáků Michaely TurkovéHlavní budova - 6-sál
21. 6. 2024 od 17.0022. 6. 2024 do 19.00Mezinárodní soutěž dechových orchestrů PrahaPraha
22. 6. 2024 od 16.0022. 6. 2024 do 19.00Olomouc (o)žije, 4. ročník (bude upřesněno)před chrámem sv. MořiceKonkrétní čas a účinkující budeme ještě upřesňovat.
28. 6. 2024 od 09.0028. 6. 2024 do 19.00Akademie MenArtLitomyšlZávěrečný koncert O. Harnoše.
29. 6. 20241. 9. 2024Hlavní prázdniny
5. 7. 20245. 7. 2024Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
6. 7. 20246. 7. 2024Den upálení mistra Jana Husa

Partneři