Aktuálně
Všechny akce »
Seznam akcí
Začátek | Konec | Název | Místo | Poznámky |
---|---|---|---|---|
1. 4. 2024 | Velikonoční pondělí | |||
4. 4. 2024 od 07.00 | 7. 4. 2024 do 20.00 | Mezinárodní interpretační soutěž Pro Bohemia | Janáčkova konzervatoř v Ostravě | účast: Š. Vašková (zobcová flétna, uč. J. Kvapil), V. Bodlák (trubka, uč. M. Houška), |
4. 4. 2024 od 09.00 | 5. 4. 2024 do 19.00 | Krajské kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka LDO | ZUŠ Žerotín | |
4. 4. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Třídní besídka žáků Karla Svačiny | Hlavní budova - 6-sál | |
6. 4. 2024 od 09.00 | do 19.00 | Krajské kolo soutěže ZUŠ - dechové, jazzové a ostatní orchestry | Městský dům Přerov | |
8. 4. 2024 od 09.00 | 9. 4. 2024 do 19.00 | Krajské kolo soutěže ZUŠ - hra na kytaru | ZUŠ Uničov | |
8. 4. 2024 od 18.00 | do 19.00 | Žesťový večer Vítka Bodláka | Kaple Božího Těla | |
9. 4. 2024 od 17.00 | do 18.00 | Třídní besídka žáků Marie Štěpánové | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
9. 4. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Jarní koncert 2 | Hlavní budova - 6-sál | |
10. 4. 2024 od 09.00 | 11. 4. 2024 do 15.00 | Krajské kolo soutěže ZUŠ - hra na smyčcové nástroje | Hlavní budova - 6-sál | |
11. 4. 2024 od 08.00 | 12. 4. 2024 do 19.00 | klavírní soutěž Pianoforte per tutti | ZUŠ Příbor | |
12. 4. 2024 od 17.00 | do 18.30 | Třídní besídka žáků Terezy Gronychové | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
13. 4. 2024 od 08.00 | do 19.00 | Akademie MenArt | Praha | M. Melicharová, Z. Andreášová, žáci O. Harnoš, M. S. Hockaday, S. Slezáková |
15. 4. 2024 od 15.30 | do 17.00 | Zkoušení a chystání před besídkou | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
15. 4. 2024 od 17.00 | do 18.30 | Přehrávka kytarových tříd Václava Hikla a Daniela Janoštíka | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
16. 4. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Klavírní večer | Hlavní budova - 6-sál | |
16. 4. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Třídní besídka žáků Petra Vařáka | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
17. 4. 2024 od 09.00 | do 12.00 | Výchovné koncerty | Hlavní budova - 6-sál | |
17. 4. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Jarní koncert 3 | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
18. 4. 2024 od 16.30 | do 18.00 | Besídka žáků Patrika Šnobla | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
18. 4. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Absolventský koncert 3 | Hlavní budova - 6-sál | |
19. 4. 2024 od 14.00 | do 16.00 | Vystoupení cimbálové muziky v Domově seniorů | Domov seniorů Pohoda Chválkovice | |
19. 4. 2024 od 17.00 | do 19.00 | Třídní besídka žáků Evy Hejnarové (2) | Hlavní budova - 6-sál | |
19. 4. 2024 od 17.00 | do 19.00 | Třídní besídka žáků Jana Přibila, Kamila Slezáka a Petera Kormana | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
20. 4. 2024 od 08.00 | do 19.00 | Taneční soutěžní přehlídka Prostory Postřelmov | Kulturní dům Postřelmov | Jana Norman, Dana Škrabalová a vybrané ročníky TO. |
22. 4. 2024 od 09.00 | 24. 4. 2024 do 19.00 | 14. ročník přehlídky Mládí a Bohuslav Martinů | Polička | Soutěžní přehlídka je letos vypsána pro kategorie sólový zpěv, komorní/sborový zpěv, hra na dechové nástroje a komorní hra dechových nástrojů. |
23. 4. 2024 od 15.00 | do 17.00 | Klavírní dílo Bedřicha Smetany v podání Jitky Čechové | Hlavní budova - 6-sál | Koncertní workshop u příležitosti 200. výročí narození B. Smetany. Pořádá Katedra muzikologie FF UPOL ve spolupráci se ZUŠ Iši Krejčího. |
23. 4. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Jarní koncert 4 | Hlavní budova - 6-sál | |
24. 4. 2024 od 18.00 | do 19.00 | Třídní besídka žáků Tatiany Škapcové | Hlavní budova - 6-sál | |
24. 4. 2024 od 19.00 | do 21.00 | Orchestrální koncert KEA, ZUŠ Žerotín a ZUŠ Iši Krejčího | Klášterní Hradisko | |
25. 4. 2024 od 08.00 | 28. 4. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na klavír | ZUŠ Taussigova, Praha 8 | |
25. 4. 2024 od 18.00 | do 20.00 | Třídní besídka žáků Mileny Melicharové | Hlavní budova - 6-sál | |
26. 4. 2024 od 17.00 | do 19.00 | Jarní saxofonová besídka žáků Jakuba Červenky a Petra Kotiše | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
26. 4. 2024 od 17.00 | do 19.00 | Třídní besídka žáků Jiřiny Hradilové | Hlavní budova - 6-sál | |
30. 4. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Absolventský koncert 4 | Hlavní budova - 6-sál | |
1. 5. 2024 | Svátek práce | |||
3. 5. 2024 od 17.00 | do 19.00 | Třídní besídka žáků Aleše Slaměníka | Hlavní budova - 6-sál | |
4. 5. 2024 od 09.00 | do 19.00 | festival CIMBÁLOVE, vystoupení Cimbálové muziky | Dům kultury Šumperk | vystoupení cimbálové muziky |
4. 5. 2024 od 11.00 | do 13.00 | Závěrečné vystoupení tanečního oboru | Moravské divadlo Olomouc | |
6. 5. 2024 od 18.00 | do 20.00 | Absolventský koncert 5 | koncertní sál KEA | |
7. 5. 2024 od 17.30 | do 19.00 | Třídní besídka žáků Jiřího Kvapila | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
7. 5. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Jarní koncert 5 | Hlavní budova - 6-sál | |
8. 5. 2024 | Den vítězství | |||
9. 5. 2024 od 17.00 | do 19.00 | Třídní besídka žáků Miroslava Houšky | Hlavní budova - 6-sál | |
10. 5. 2024 od 08.00 | do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka pro dechové orchestry | ZUŠ Veselí nad Moravou | |
10. 5. 2024 od 17.00 | do 18.30 | Třídní besídka žáků Ivo Šauera | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
10. 5. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Koncert V. Zapletalové | Hlavní budova - 6-sál | |
11. 5. 2024 od 09.00 | do 11.00 | Flétnové setkání | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
13. 5. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Třídní besídka žáků Jany Tutkové a Miroslava Tutka | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
14. 5. 2024 od 17.00 | do 19.00 | Třídní besídka žáků Zdeňky Andreášové | Hlavní budova - 6-sál | |
14. 5. 2024 od 18.00 | do 19.00 | Třídní besídka žáků Zuzany Kadeřábkové a Natalie Šiškové | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
15. 5. 2024 od 18.00 | do 19.00 | Jarní koncert pobočky Lutín | aula ZŠ Lutín | |
15. 5. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Jarní koncert 6 | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
16. 5. 2024 od 08.00 | 19. 5. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na smyčcové nástroje | ZUŠ Liberec | |
16. 5. 2024 od 18.00 | do 20.00 | Jarní koncert souborů | sál Václava III., Vlastivědné muzeum Olomouc | |
17. 5. 2024 od 17.00 | do 19.00 | Třídní besídka žáků Ludmily Uhlířové | Hlavní budova - 6-sál | |
18. 5. 2024 od 08.00 | do 19.00 | Akademie MenArt | Praha | M. Melicharová, Z. Andreášová, žáci O. Harnoš, M. S. Hockaday, S. Slezáková |
18. 5. 2024 od 09.00 | do 13.00 | DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - POZOR, ZMĚNĚN TERMÍN! | Areál Jílová 43A | |
19. 5. 2024 od 09.00 | do 19.00 | Let's Cook - účast Jazzového souboru v projektu | Brno, SVČ Lužánky | Jazzový soubor se zúčastní soustředění se špičkovým lektorem Matúšem Jakabčicem (SK). |
20. 5. 2024 od 18.00 | do 20.00 | Koncert smyčcových orchestrů k 55. výročí založení školy | Klášterní Hradisko | |
21. 5. 2024 od 08.00 | do 19.00 | Regionální nesoutěžní přehlídka ve čtyřruční hře a hře na dva klavíry | Hlavní budova - 6-sál | |
21. 5. 2024 od 17.00 | do 18.00 | Třídní besídka žáků Jakuba Kouby | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
22. 5. 2024 od 09.00 | 23. 5. 2024 do 22.00 | Muziáda 2024, JFO | Ostrava | účast: M. Melicharová a žáci: O. Harnoš, A. Štanclová, A. Močarko; Z. Andreášová a žáci: T. Mohapl, S. Slezáková |
23. 5. 2024 od 13.00 | 29. 5. 2024 do 18.00 | Přijímací zkoušky POZOR, ZMĚNĚN TERMÍN! | hlavní budova Na Vozovce 32 | |
24. 5. 2024 od 08.00 | 26. 5. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na kytaru | ZUŠ F. L. Gassmanna, Most | |
28. 5. 2024 od 08.00 | 31. 5. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka literárně-dramatického oboru | ZUŠ Uherské Hradiště | |
3. 6. 2024 od 17.00 | do 19.00 | Koncert sboru ZŠ Stupkova | sál Reduta MFO | účast: J. Červenka a vybraní žáci Jazzového souboru |
4. 6. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Třídní besídka žáků Radky Čermákové | Hlavní budova - 6-sál | |
7. 6. 2024 od 08.00 | 8. 6. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka pro jazzové a taneční orchestry | ZUŠ Litvínov | |
8. 6. 2024 od 09.00 | 9. 6. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na harfu | ZUŠ J. Hanuše, Praha 6 | |
8. 6. 2024 od 17.00 | do 18.00 | Vystoupení Dechového orchestru v Senátu | Praha, Valdštejnská zahrada | |
9. 6. 2024 od 11.00 | do 12.00 | Projekt s Českou filharmonií - veřejná generální zkouška | Praha | účast: K. Svačina, M. Houška, J. Hradilová a žáci A. Nedomová, F. Mimra, V. Bodlák, L. Paděra |
9. 6. 2024 od 17.00 | do 18.00 | Projekt s Českou filharmonií - koncert | Praha | účast: K. Svačina, M. Houška, J. Hradilová a žáci A. Nedomová, F. Mimra, V. Bodlák, L. Paděra |
11. 6. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Koncert populárních melodií | Hlavní budova - 6-sál | |
13. 6. 2024 od 16.30 | do 18.00 | Besídka žáků Patrika Šnobla | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
20. 6. 2024 od 18.00 | do 19.30 | Koncert "Hraje celá rodina" | Hlavní budova - 6-sál | |
21. 6. 2024 od 17.00 | do 18.00 | Třídní besídka žáků Michaely Turkové | Hlavní budova - 6-sál | |
22. 6. 2024 od 16.00 | do 19.00 | Olomouc (o)žije, 4. ročník (bude upřesněno) | před chrámem sv. Mořice | Konkrétní čas a účinkující budeme ještě upřesňovat. |
29. 6. 2024 | 1. 9. 2024 | Hlavní prázdniny | ||
5. 7. 2024 | Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | |||
6. 7. 2024 | Den upálení mistra Jana Husa |
Bez publika Hrajeme pro radost – speciál
Máme pro vás DÁREK ke konci školního roku! Připravili jej absolventi naší školy, kteří studují na kroměřížské konzervatoři, ale rádi se stále vracejí na pódium našeho školního koncertního sálu. Hrají Viktorie Zapletalová a Aleš Bodlák, který je rovněž autorem skladby.
Bez publika Hrajeme pro radost 45
Anna Kubáková a Ema Antonie Pavelková – Tomáš Patsch
Rosteme u klavíru – studium pro dospělé
Kristýna Harvanová
Rosteme u klavíru – II. cyklus (část 2)
Tomáš Patsch